Sähköposti     |    Päivitetty viimeksi 24.2.2019
 
 
 
 


KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut 18.2.2019!


Info

♥  Kilpailupäivä on 18.2.2019 / VIP 6.2.2019
♥  Kilpailut järjestää Team J&K TEAM5609 / Vastuuhenkilö Jenna S. (VRL-00766)
♥  Tulokset arvotaan arvontakoneella (lyhyt arvonta)


Rajoitukset

♥  Luokat ovat avoinna kaikille
♥  Luokkiin otetaan 40 osallistujaa
♥  Ratsastaja saa tuoda yhteen luokkaan neljä (4) ratsua
♥  Hevonen saa osallistua kahteen (2) luokkaan koko kilpailuissa
♥  Hevonen saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan
♥  Osallistujia ei oteta ennen kuin kutsu löytyy VRL:n kalenterista
♥  VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
♥  Samalla sähköpostilla osallistut kaikkiin kutsuihin, vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista


Osallistuminen

♥  Osallistumiset sähköpostiin os. jenskizy@gmail.com
♥  Otsikoi KRJ 291-300
♥  Osallistu muodossa:

           Luokka nro.[rivinvaihto]
           Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus


Luokat

Luokka 1. Helppo A
Luokka 2. Helppo A
Luokka 3. Vaativa B
Luokka 4. Vaativa B

Kisaonnea kaikille!



Osallistujat / Tulokset

Luokka 1. Helppo A (40/40) 1. Decne (VRL-00785) - Sielunvaellus PUM VH19-018-0126 2. Mila (VRL-11936) - Tiltaltti VH19-018-0078 3. Tinsu (VRL-12410) - Huvitutin Elmo 4. Tinsu (VRL-12410) - Elessar vd Shadow 5. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Sommitelma VH18-018-2145 6. Tinsu (VRL-12410) - Päivänpyörre 7. Mila (VRL-11936) - Eucarya Salt & Shotguns VH06-012-0537 8. Jenna S. (VRL-00766) - Blaze Bailey J&K VH18-035-0003 9. Tinsu (VRL-12410) - Lupsakan Vesikuningatar 10. meera (VRL-14752) - Fame’s Babycakes VH16-029-0386 11. meera (VRL-14752) - Kastilaisten Maleena 12. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 13. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Pakoruutu VH18-018-2148 14. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 15. meera (VRL-14752) - Nuuskamuikkunen 16. Decne (VRL-00785) - Lupsakan Hypotenuusa 17. Liia (VRL-11284) - Vuornan Hattarasydän VH18-018-2130 18. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125 19. Kida (VRL-08368) - Mansikka-Muru VH18-018-2009 20. Liia (VRL-11284) - Vuornan Houdini VH18-018-2129 21. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tirppa VH18-018-2015 22. Liia (VRL-11284) - Brunnby Creamberry VH18-035-0219 23. meera (VRL-14752) - Tyson B VH16-028-0171 24. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016 25. birdie (VRL-14733) - Mercury VH18-057-0008 26. birdie (VRL-14733) - Grytzen van Khim VH18-040-0070 27. Jenna S. (VRL-00766) - Magdalena J&K VH18-027-0019 28. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuura VH18-018-2152 29. Sonja.P (VRL-06588) - Kryptankylmä VH18-018-2123 30. birdie (VRL-14733) - Tylwyth Teg VH15-023-0003 31. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Kuningatar VH18-018-2143 32. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 33. Jenna S. (VRL-00766) - Cottonlake Jimmy Dean J&K VH18-027-0013 34. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 35. Jenna S. (VRL-00766) - Aberto J&K VH18-027-0016 36. Decne (VRL-00785) - Hornanhovin Helmikirous VH19-018-0120 37. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Valio VH18-018-2013 38. Sonja (VRL-11911) - Viva La Diva VH17-022-0003 39. Decne (VRL-00785) - Maldwyn Hael Mell VH19-026-0004 40. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 Luokka 2. Helppo A (40/40) 1. Kida (VRL-08368) - Mansikka-Muru VH18-018-2009 2. Mila (VRL-11936) - Tiltaltti VH19-018-0078 3. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Valio VH18-018-2013 4. birdie (VRL-14733) - Mercury VH18-057-0008 5. meera (VRL-14752) - Hopeinen Mysteeri VH16-018-2626 6. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 7. Decne (VRL-00785) - Lupsakan Hypotenuusa 8. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 9. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tirppa VH18-018-2015 10. Liia (VRL-11284) - Brunnby Creamberry VH18-035-0219 11. Jenna S. (VRL-00766) - Blaze Bailey J&K VH18-035-0003 12. Sonja.P (VRL-06588) - Kryptankylmä VH18-018-2123 13. Jenna S. (VRL-00766) - Magdalena J&K VH18-027-0019 14. Tinsu (VRL-12410) - Lupsakan Vesikuningatar 15. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kuura VH18-018-2152 16. Decne (VRL-00785) - Hornanhovin Helmikirous VH19-018-0120 17. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 18. Tinsu (VRL-12410) - Päivänpyörre 19. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Pakoruutu VH18-018-2148 20. Jenna S. (VRL-00766) - Aberto J&K VH18-027-0016 21. Tinsu (VRL-12410) - Elessar vd Shadow 22. Mila (VRL-11936) - Eucarya Salt & Shotguns VH06-012-0537 23. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Sommitelma VH18-018-2145 24. Sonja (VRL-11911) - Viva La Diva VH17-022-0003 25. meera (VRL-14752) - Tyson B VH16-028-0171 26. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 27. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125 28. meera (VRL-14752) - Kastilaisten Maleena 29. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 30. birdie (VRL-14733) - Grytzen van Khim VH18-040-0070 31. birdie (VRL-14733) - Tylwyth Teg VH15-023-0003 32. Liia (VRL-11284) - Vuornan Houdini VH18-018-2129 33. Decne (VRL-00785) - Sielunvaellus PUM VH19-018-0126 34. Sonja (VRL-11911) - Afterbeat Dael VH17-026-0016 35. Tinsu (VRL-12410) - Huvitutin Elmo 36. Decne (VRL-00785) - Maldwyn Hael Mell VH19-026-0004 37. meera (VRL-14752) - Nuuskamuikkunen 38. Liia (VRL-11284) - Vuornan Hattarasydän VH18-018-2130 39. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Kuningatar VH18-018-2143 40. Jenna S. (VRL-00766) - Cottonlake Jimmy Dean J&K VH18-027-0013 Luokka 3. Vaativa B (40/40) 1. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Naavaparta VH18-018-2126 2. Mila (VRL-11936) - Suruvarjo VH18-018-1850 3. Sonja.P (VRL-06588) - Duren Calandia VH17-031-0401 4. Liia (VRL-11284) - Vuornan Hattaraturpa VH18-018-2127 5. birdie (VRL-14733) - Ferdinánd VH18-064-0008 6. Sonja.P (VRL-06588) - KH Basam-fahd VH16-003-0103 7. Milma (VRL-14149) - Runon Korpikettu VH18-018-1328 8. JP (VRL-01948) - Rosenhof Anna 9. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Upponalle 10. Mila (VRL-11936) - Sierran Harhamurha VH18-018-2041 11. Decne (VRL-00785) - Marssilaulu 12. Milma (VRL-14149) - Kahvikersantti 13. Ingrid (VRL-13872) - Bamboleo VH19-233-0002 14. Tinsu (VRL-12410) - Brazen 15. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Suruhuuto VH18-018-1196 16. Jenna S. (VRL-00766) - Cabarnagh Artagnan VH14-035-0175 17. JP (VRL-01948) - Veniro 18. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 19. Decne (VRL-00785) - Hiprakan Wänrikki VH19-018-0081 20. Jenna S. (VRL-00766) - Blaze Barney J&K VH18-035-0027 21. Tinsu (VRL-12410) - Kärmeniemen Navakka 22. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick 23. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus 24. Tinsu (VRL-12410) - Haaveuni II 25. birdie (VRL-14733) - Gabriëlle D. VH18-040-0077 26. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Mustikka VH18-018-1912 27. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 28. Jenna S. (VRL-00766) - Humbert J&K VH18-035-0017 29. Mila (VRL-11936) - Tiusan Arkajalka VH17-018-2279 30. Tinsu (VRL-12410) - Finale 31. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 32. Liia (VRL-11284) - Mantelimarenki VH18-018-2059 33. Liia (VRL-11284) - Tihkulan Huurahyrinä VH18-018-2061 34. Jenna S. (VRL-00766) - Lady Fluttershy J&K VH17-035-0093 35. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 36. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Moonfox VH16-022-0128 37. JP (VRL-01948) - Hukkapuron Titus 38. Sonja (VRL-11911) - A.D. Playboy Prince VH17-026-0022 39. Decne (VRL-00785) - Sielunvihollinen VH19-018-0116 40. Mila (VRL-11936) - Surusalmiakki VH17-018-1006 Luokka 4. Vaativa B (40/40) 1. Mila (VRL-11936) - Tiusan Arkajalka VH17-018-2279 2. JP (VRL-01948) - Hukkapuron Titus 3. Sonja.P (VRL-06588) - Duren Calandia VH17-031-0401 4. birdie (VRL-14733) - Ferdinánd VH18-064-0008 5. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Suruhuuto VH18-018-1196 6. JP (VRL-01948) - Rosenhof Anna 7. Jenna S. (VRL-00766) - Cabarnagh Artagnan VH14-035-0175 8. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 9. Mila (VRL-11936) - Sierran Harhamurha VH18-018-2041 10. Ingrid (VRL-13872) - Bamboleo VH19-233-0002 11. Decne (VRL-00785) - Sielunvihollinen VH19-018-0116 12. Tinsu (VRL-12410) - Finale 13. Mila (VRL-11936) - Surusalmiakki VH17-018-1006 14. Liia (VRL-11284) - Mantelimarenki VH18-018-2059 15. Liia (VRL-11284) - Vuornan Hattaraturpa VH18-018-2127 16. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus 17. Liia (VRL-11284) - Tihkulan Huurahyrinä VH18-018-2061 18. Sonja.P (VRL-06588) - KH Basam-fahd VH16-003-0103 19. Jenna S. (VRL-00766) - Blaze Barney J&K VH18-035-0027 20. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Naavaparta VH18-018-2126 21. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 22. Decne (VRL-00785) - Marssilaulu 23. Tinsu (VRL-12410) - Haaveuni II 24. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 25. Jenna S. (VRL-00766) - Humbert J&K VH18-035-0017 26. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Mustikka VH18-018-1912 27. Sonja (VRL-11911) - A.D. Playboy Prince VH17-026-0022 28. Tinsu (VRL-12410) - Kärmeniemen Navakka 29. Milma (VRL-14149) - Kahvikersantti 30. Milma (VRL-14149) - Runon Korpikettu VH18-018-1328 31. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Upponalle 32. JP (VRL-01948) - Veniro 33. Tinsu (VRL-12410) - Brazen 34. Decne (VRL-00785) - Hiprakan Wänrikki VH19-018-0081 35. Mila (VRL-11936) - Suruvarjo VH18-018-1850 36. Sonja (VRL-11911) - Pencalow Moonfox VH16-022-0128 37. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 38. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick 39. birdie (VRL-14733) - Gabriëlle D. VH18-040-0077 40. Jenna S. (VRL-00766) - Lady Fluttershy J&K VH17-035-0093

© Team J&K     |     Tämä on virtuaalitalli     |     This is a sim-game stable
Ulkoasun suunnittelu ja toteutus NM.
Kuvat: Jean (CC BY 2.0)
Muut copyt täällä.