Sähköposti     |    Päivitetty viimeksi 25.7.2018
 
 
 
 


KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut 04.09.2017!


Info

♥  Kilpailupäivä on 04.09.2017 / VIP 03.09.2017
♥  Kilpailut järjestää Team J&K TEAM5609 / Vastuuhenkilö Jenna S. (VRL-00766)
♥  Tulokset arvotaan arvontakoneella (lyhyt arvonta)


Rajoitukset

♥  Luokat ovat avoinna kaikille
♥  Luokkiin otetaan 40 osallistujaa
♥  Ratsastaja saa tuoda yhteen luokkaan neljä (4) ratsua
♥  Hevonen saa osallistua kahteen (2) luokkaan koko kilpailuissa
♥  Hevonen saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan
♥  Osallistujia ei oteta ennen kuin kutsu löytyy VRL:n kalenterista
♥  VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
♥  Samalla sähköpostilla osallistut kaikkiin kutsuihin (KRJ 10-16), vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista


Osallistuminen

♥  Osallistumiset sähköpostiin os. jenskizy@gmail.com
♥  Otsikoi KRJ 10-16
♥  Osallistu muodossa:

           Luokka nro.[rivinvaihto]
           Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus<*br />
           (Poista tähti!)


Luokat

Luokka 1. Helppo C
Luokka 2. Helppo B T
Luokka 3. Helppo A T
Luokka 4. Vaativa B T
Luokka 5. Vaativa A
Luokka 6. Intermediate I
Luokka 7. Intermediate II
Luokka 8. Grand Prix

Kisaonnea kaikille!


Kutsu päivitetty viimeksi 04.09. klo 20:00

Osallistujat / Tulokset

Luokka 1. Helppo C (38/40)
1. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hulabaloo VH17-018-1265
2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eliina VH17-018-1209
3. Siguri (VRL-11290) - A.D. First Fiasco VH13-017-0323
4. suba (VRL-12468) - Søt Kisses VH15-053-0210
5. Nintsu (VRL-01851) - Lil' Diva MPB VH15-023-0091
6. Milja (VRL-00692) - Kaunon Kullerwo VH17-018-1095
7. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Taiga VH17-018-1262
8. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Ohi-O VH16-018-1981
9. matty (VRL-00816) - Juhannuskalmo VH17-018-1184
10. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Mainio
11. Oona (VRL-11983) - Madiken VH17-057-0005
12. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Pandora VH15-022-0064
13. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Ginger Poppy VH17-017-0353
14. Oresama (VRL-02753) - Aurelius
15. Siguri (VRL-11290) - A.D. MilkyWay VH16-031-0435
16. Penelopeia (VRL-10625) - Fiktion Luminka
17. EmmiN. (VRL-03385) - Wolfpack VH17-017-0289
18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Rallirölli
19. suba (VRL-12468) - Derian Vigdis VH15-053-0007
20. matty (VRL-00816) - Rakkausrunoja VH17-018-0732
21. Jenna S. (VRL-00766) - Pikiharjun Puteli
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
23. Siguri (VRL-11290) - A.D. Magic Dream VH13-017-0324
24. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Myrtti VH17-018-1274
25. Siguri (VRL-11290) - A.D. Mighty Margaret VH14-057-0055
26. Nintsu (VRL-01851) - That's Freaky MPB VH16-023-0076
27. Jenna S. (VRL-00766) - Wyndham Pearly VH13-017-0267
28. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Helmiina
29. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Golden Energy VH17-017-0352
30. EmmiN. (VRL-03385) - Martyr Minion VH17-017-0288
31. Nintsu (VRL-01851) - Rhynchocephala MPB VH15-023-0048
32. suba (VRL-12468) - Innhøsting CRE VH14-053-0180
33. Milja (VRL-00692) - Kuuralehdon Unelia VH17-018-1252
34. Milja (VRL-00692) - Fiktion Platina VH17-018-0906
35. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ruuti VH17-018-1264
36. suba (VRL-12468) - Lykkelig Jilla VH14-053-0247
37. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Ökenfink VH17-018-0322
38. Jenna S. (VRL-00766) - Josefiina J&K VH11-017-0426

Luokka 2. Helppo B (40/40)
1. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Mainio
2. Nintsu (VRL-01851) - Katniss MPB VH15-023-0046
3. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Prest Vanilla VH17-017-0351
4. Siguri (VRL-11290) - Tuuren Valkohaamu VH11-018-1178
5. EmmiN. (VRL-03385) - Huovilan Larissa
6. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Shenanigan VH15-024-0042
7. suba (VRL-12468) - Bjarne av Kleppur VH15-053-0140
8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Platina VH17-018-0906
9. Jenna S. (VRL-00766) - Pikiharjun Puteli
10. matty (VRL-00816) - Koistilan Hattumaakari VH17-018-0624
11. Dimma (VRL-08204) - Kabareekauhu
12. Milja (VRL-00692) - Kaunon Kullerwo VH17-018-1095
13. Siguri (VRL-11290) - Joikujärven Miria VH16-018-0399
14. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Tiffin
15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Haamu VH17-018-1375
16. Jenna S. (VRL-00766) - Abbeygail J&K VH14-027-0070
17. Jenna S. (VRL-00766) - Moncel's Malwira
18. EmmiN. (VRL-03385) - Winston Rock Wren VH17-017-0355
19. Oresama (VRL-02753) - Aurelius
20. Nintsu (VRL-01851) - Delyth LAC VH14-023-0130
21. Nintsu (VRL-01851) - What the Hell MPB VH15-023-0028
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eliina VH17-018-1209
24. Siguri (VRL-11290) - Vilhard VH16-018-1605
25. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Elena VH17-018-1377
26. Desmi (VRL-14548) - Derian Tyrion
27. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Rallirölli
28. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Verraton VH17-018-1376
29. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Minnesota
30. Jenna S. (VRL-00766) - Josefiina J&K VH11-017-0426
31. Milja (VRL-00692) - Harmohaituva VH17-018-0662
32. suba (VRL-12468) - Matilde av Kleppur VH15-053-0052
33. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Doloris VH17-017-0348
34. suba (VRL-12468) - Derian Kodran VH15-053-0050
35. Desmi (VRL-14548) - Gabriela of Smithloch
36. suba (VRL-12468) - Bettan SWE VH15-053-0185
37. Desmi (VRL-14548) - Iltamäen Kitty
38. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Unikaveri VH17-018-1378
39. Siguri (VRL-11290) - Tarusoturi VH16-018-1604
40. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Suruhupaisa

Luokka 3. Helppo A (40/40)
1. Milja (VRL-00692) - Harmohaituva VH17-018-0662
2. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code
3. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Andrus VH17-018-0867
4. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Verraton VH17-018-1376
5. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
6. Jenna S. (VRL-00766) - Lady Prismatic VH13-035-0051
7. Jenna S. (VRL-00766) - Sabina J&K VH12-035-0186
8. suba (VRL-12468) - Derian Ingunn VH14-053-0225
9. Siguri (VRL-11290) - Joikujärven Eppu VH16-018-2166
10. EmmiN. (VRL-03385) - Wenworth Coraline
11. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
12. Nintsu (VRL-01851) - Freakshow MPB VH16-023-0013
13. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Elena VH17-018-1377
14. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari
15. EmmiN. (VRL-03385) - Swieldhill Harmony VH17-035-0064
16. Siguri (VRL-11290) - Revan Altia VH16-018-2133
17. Nintsu (VRL-01851) - Zeph Adelheid VH12-023-0078
18. suba (VRL-12468) - Roscoe v. Ahlstedt VH14-053-0211
19. suba (VRL-12468) - Derian Anrid VH14-053-0157
20. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Hedelmäpeli VH17-018-1406
21. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Lapinnopein VH17-018-0253
22. suba (VRL-12468) - Hakon v. Ahlstedt VH14-053-0226
23. Desmi (VRL-14548) - Elanor of Smithloch
24. Desmi (VRL-14548) - Emelie of Smithloch
25. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Naughty Nanny
26. EmmiN. (VRL-03385) - Talvian Alsvinder VH17-053-0073
27. Jenna S. (VRL-00766) - Abbeygail J&K VH14-027-0070
28. Oresama (VRL-02753) - Simpukankerääjä
29. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Unikaveri VH17-018-1378
30. Siguri (VRL-11290) - Tarutoteemi VH16-018-2137
31. Dimma (VRL-08204) - Pusuhippa VH16-018-2558
32. Siguri (VRL-11290) - Milanova VH16-018-0446
33. Nintsu (VRL-01851) - Mewian Nefer VH15-022-0050
34. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Sairaanhurma VH17-018-0927
35. Dimma (VRL-08204) - Hengenvaaran Hallakka VH16-018-2557
36. Nintsu (VRL-01851) - Huhtalan Sunrise VH16-022-0039
37. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Unka VH17-018-0733
38. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Haamu VH17-018-1375
39. Desmi (VRL-14548) - Marcia of Smithloch
40. Jenna S. (VRL-00766) - Moncel's Malwira

Luokka 4. Vaativa B (40/40)
1. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
2. Siguri (VRL-11290) - Jalavia VH16-018-2126
3. suba (VRL-12468) - Mäkisuon Kaiho VH14-018-1981
4. Ireth (VRL-03777) - Meriem al Namys ox
5. Isla (VRL-14577) - Tiusan Kipinöitä
6. suba (VRL-12468) - Reposaaren Veijari VH15-018-0141
7. Jannica (VRL-04799) - Eclypse du Low VH14-029-0567
8. Jenna S. (VRL-00766) - Greenwich's Cecilia VH06-035-9434
9. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari VH15-018-0159
10. Jannica (VRL-04799) - Ceann Amour VH16-035-0137
11. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
12. suba (VRL-12468) - Siljan Korkokuvio VH15-018-0358
13. Nintsu (VRL-01851) - Deep Sea Pearl MPB VH16-023-0065
14. Oresama (VRL-02753) - Simpukankerääjä
15. Ireth (VRL-03777) - PP's Bente VH17-040-0006
16. Nintsu (VRL-01851) - Mirror in the Dark MPB VH16-023-0066
17. Jenna S. (VRL-00766) - Lady Prismatic VH13-035-0051
18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
19. Siguri (VRL-11290) - Korpiina VH16-018-2127
20. Inna (VRL-05322) - Aittohaaran Katumus VH15-018-0578
21. Ireth (VRL-03777) - Zainab al Namys ox
22. Inna (VRL-05322) - Fiktion Valoria VH16-018-1515
23. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella
24. Penelopeia (VRL-10625) - Hiiden Viha
25. Jenna S. (VRL-00766) - Elburn Elliot VH14-139-0022
26. Siguri (VRL-11290) - Melian Atlas VH16-018-2140
27. Siguri (VRL-11290) - Revan Ikaros VH16-018-2139
28. Jannica (VRL-04799) - A.D. Di Caprio VH17-029-0068
29. Ireth (VRL-03777) - Abd Karim al Namys ox
30. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari
31. Penelopeia (VRL-10625) - Maanan Kotkansiipi
32. Nintsu (VRL-01851) - Boundless MPB VH17-023-0014
33. suba (VRL-12468) - Moon Jasira VH14-018-1612
34. Nintsu (VRL-01851) - Duchess MPB VH16-023-0067
35. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter
36. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Käärmeenlumooja
37. Oresama (VRL-02753) - Toxic Fox RR
38. Isla (VRL-14577) - Seppäjärven Marmatus
39. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila
40. Jenna S. (VRL-00766) - Sabina J&K VH12-035-0186

Luokka 5. Vaativa A (33/40)
1. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226
2. suba (VRL-12468) - Reposaaren Peikonpoika VH14-018-1982
3. Jenna S. (VRL-00766) - Celestyn J&K VH14-031-0438
4. leah (VRL-11523) - Berangaria VH17-044-0124​
5. Ireth (VRL-03777) - Shia Jeod VH11-218-0017
6. HM (VRL-00096) - Neverending Land
7. leah (VRL-11523) - Noña de Rey VH17-044-0127​
8. Jenna S. (VRL-00766) - Avalyn J&K VH14-044-0211
9. Oresama (VRL-02753) - Daily Lion RR
10. Inna (VRL-05322) - Tähtiin Kaiverrettu Kaipuu VH15-018-0130
11. Inna (VRL-05322) - Aittohaaran Sabotaasi VH15-018-1512
12. Ireth (VRL-03777) - Tadhiel VH17-031-0232
13. HM (VRL-00096) - Boticelli
14. Ireth (VRL-03777) - Powder Pink Honey VH17-202-0027
15. yersinio (VRL-06303) - Duren Calandia VH17-031-0401
16. HM (VRL-00096) - Bellgrove Tideman
17. Siguri (VRL-11290) - Vintagen Terminaattori VH01-018-8459
18. Jannica (VRL-04799) - Chinook's Whyalla VH12-115-0001
19. Penelopeia (VRL-10625) - Moon Suvanto
20. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Vallaton VH17-018-0828
21. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR
22. Siguri (VRL-11290) - Ruisritja VH16-018-1860
23. Oresama (VRL-02753) - Señor Tenebroso RR
24. Inna (VRL-05322) - Spiritismi VH16-018-0558
25. Amanda (VRL-08682) - Leafocean Zei VH13-031-0494
26. Siguri (VRL-11290) - Liljalehdon Hasardi VH15-018-2640
27. leah (VRL-11523) - Diamond Fizz VH17-044-0125​
28. Amanda (VRL-08682) - Kallan Vermilion VH17-031-0331
29. leah (VRL-11523) - La Perla VH17-044-0126​
30. Ireth (VRL-03777) - Genevieve 5594 x VH14-034-0064
31. HM (VRL-00096) - Mosquera
32. Jenna S. (VRL-00766) - Elburn Elliot VH14-139-0022
33. suba (VRL-12468) - Reposaaren Punakuono VH15-018-1057

Luokka 6. Intermediate I (16/40)
1. HM (VRL-00096) - Boticelli
2. Oresama (VLR-02753) - She's An Angel RR VH17-031-0266
3. HM (VRL-00096) - Neverending Land
4. Jenna S. (VRL-00766) - Avalyn J&K VH14-044-0211
5. HM (VRL-00096) - Bellgrove Tideman
6. Oresama (VRL-02753) - Rain And Angels RR VH15-031-0983
7. Ireth (VRL-03777) - Cepheus VH16-033-0029
8. Jenna S. (VRL-00766) - Celestyn J&K VH14-031-0438
9. Oresama (VRL-02753) - Checkpoint Charlie VH15-031-0475
10. HM (VRL-00096) - Mosquera
11. Inna (VRL-05322) - Císlo Jedna VH16-243-0005
12. Oresama (VRL-02753) - Gotta Be Charlie RR VH15-031-0979
13. Inna (VRL-05322) - Foxtrail Canary VH15-011-0468
14. Desmi (VRL-14548) - Cinderella of Smithloch
15. Isla (VRL-14577) - Save the Day May
16. Inna (VRL-05322) - Zorine Fair VH16-155-0004

Luokka 7. Intermediate II (13/40)
1. Jenna S. (VRL-00766) - James Bond '007 VH04-044-7919
2. HM (VRL-00096) - Viper v.d. Halor
3. Oresama (VRL-02753) - Atheist Afterlife RR
4. Jenna S. (VRL-00766) - Suprant Cole VH14-031-0350
5. HM (VRL-00096) - EC Chessman
6. Oresama (VRL-02753) - Geisha Gaze RR
7. Jenna S. (VRL-00766) - 3rd Alice VH11-031-0367
8. Oresama (VRL-02753) - Ghoulia RR VH17-031-0165
9. Isla (VRL-14577) - Save the Day May
10. HM (VRL-00096) - Aquarelle v.d. Halor
11. HM (VRL-00096) - Cassio v.d. Halor
12. Jenna S. (VRL-00766) - Halwes Eve J&K VH14-031-0352
13. Oresama (VRL-02753) - No More Sorrow

Luokka 8. Grand Prix (21/40)
1. Penelopeia (VRL-10625) - Avrielle VH17-011-0183
2. Jenna S. (VRL-00766) - 3rd Alice VH11-031-031-0367
3. Oresama (VRL-02753) - Ghoulia RR VH17-031-0165
4. Desmi (VRL-14548) - Wera v. Helmwald
5. Oona (VRL-11983) - Mortchrist VH17-011-0180
6. Penelopeia (VRL-10625) - Karminrot VH17-011-0181
7. Oona (VRL-11983) - Nordlicht VH17-011-0182
8. Jenna S. (VRL-00766) - Suprant Cole VH14-031-0350
9. Oresama (VRL-02753) - No More Sorrow
10. Jenna S. (VRL-00766) - Cesney J&K
11. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Nocturne
12. Ireth (VRL-03777) - Volcanic VH17-013-0086
13. Oresama (VRL-02753) - Geisha Gaze RR
14. Oresama (VRL-02753) - Atheist Afterlife RR
15. HM (VRL-00096) - EC Chessman
16. HM (VRL-00096) - Aquarelle v.d. Halor
17. Penelopeia (VRL-10625) - Brammortish VH17-011-0184
18. Oona (VRL-11983) - Blue Pretty Boy VH17-011-0179
19. HM (VRL-00096) - Cassio v.d. Halor
20. Jenna S. (VRL-00766) - Celivie Fox VH13-031-0192
21. HM (VRL-00096) - Viper v.d. Halor

© Team J&K     |     Tämä on virtuaalitalli     |     This is a sim-game stable
Ulkoasun suunnittelu ja toteutus NM.
Kuvat: Jean (CC BY 2.0)
Muut copyt täällä.